PDR Paintless Дент Поправка Алатки за Врата и Крилата Поправка на Автомобил на Работ Поправка Врата со PDR Слајд Чекани PDR Алатки
Ново

PDR Paintless Дент Поправка Алатки за Врата и Крилата Поправка на Автомобил на Работ Поправка Врата со PDR Слајд Чекани PDR Алатки

DEN 1710.00
DEN 1879.20

Во форма достапна за нарачката


1pc Вратата Работ 90 степени Кука
2 парчиња Криви Криви Браник Усна

Главните својства

боја:
Сива,Црна,Кафеава
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
1
Бренд Име:
WEYHAA
Тип на Лим Алатки:
Лим Чекан,Лим Алатки Сет
боја:
Сребро.
Телото:
Алуминиум
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
function1:
paintless дент поправка алатки
Производот:
PDR Алатки
Тип:
Paintless Дент Puller
функцијата 2:
Авто Поправка Алатка
Функција 3:
Дент Puller Комплет
Функцијата 4:
Обратна Чекан

Избор на купувачот