KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA078 втората Светска Војна Советскиот Сојуз кочија со резервни на резервоар за гориво и чад резервоарот надградба на комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA078 втората Светска Војна Советскиот Сојуз кочија со резервни на резервоар за гориво и чад резервоарот

DEN 1590.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот