55cm Зелен Божиќ Дедо Кукли Спиење Момче Девојка Playmates Едукативни Играчки Роденден Подароци на Децата Деца Бебе Brinquedos со Мечка
Ново

55cm Зелен Божиќ Дедо Кукли Спиење Момче Девојка Playmates Едукативни Играчки Роденден Подароци на Децата Деца Бебе Brinquedos

DEN 3556.00
DEN 3743.52

Во форма достапна за нарачката


55cm Зелен Божиќ Дедо Кукли Спиење Момче Девојка Playmates Едукативни Играчки Роденден Подароци на Децата Деца Бебе Brinquedos со Мечка
Опис На Производот :
Големина : за 55cm од глава до пети (Исправете должина !! Не свиткана нога висина!!)
Материјал : многу мек винил крпа тело !!!!
Коса : Вкоренети
Кукла функција : раѓа кукла можат да седат и лежат,не може да зборува, да јаде.
Safe Сертификација : Безбедно Винил
Функција : Четири екстремитети може да биде подвижен
Pacakge се Вклучени : еден сет( со облека, носат Играчки и pacifier)

Главните својства

Бренд Име:
NPK
Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли,Полнети Кукли
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-842
Форма:
1/4
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Мека,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Батеријата:
Никој
Димензии:
55cm
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли

Избор на купувачот