Бесплатен превозот свадба корист на партијата декорација--Бакнување Бел и име на Место Картичка/Фото Носителот 50pcs/многу
Ново

Бесплатен превозот свадба корист на партијата декорација--Бакнување Бел и име на Место Картичка/Фото Носителот 50pcs/многу

DEN 3268.00
DEN 3552.00

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена Бесплатен превозот свадба корист на партијата декорација"Бакнување Бел" и име на Место Картичка/Фото Носителот 50pcs/многу
Среќата е како се бакнуваат. Таа се чувствува најдобро кога ќе му дадете на некој друг. Со нашиот "Бакнување Бел" место картичка/Фото Носителот свадба корист, дадете ги вашите гости и да се објавите на задоволство на преживување моментот одново и одново. Слатка песна на грбот на местото картички поканува гости да "прстен" за бакнеж од среќната двојка. На бакнување бел место за држачот може да се користи за да се одржи фото после свадбата
Карактеристики и факти :
1.Слатка, сребро-заврши метал бел место картичка/фото носителот со плетенка, openwork срцето рачка
2.Бел мерки 1 3/4" h x 1 1/4 " во дијаметар
3.Координирање место картички се вклучени
4.Една страна на местото картичка има простор за име, на другата страна е влијаеше со оваа песна : "Денес, како што се соберат заедно, и ни сакате љубовта да трае засекогаш. Ако би сакале ни да го споделам wedded бакнеж, ѕвонам за доживотно блаженство."
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
PS : Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
фото :

Главните својства

боја:
Златна, Сребрена
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Срцето
Број На Модел На:
ww
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Избор на купувачот