BASEHOME 10pcs/многу Круг Цвет Чипка Pendant Settings Рамки Коцки Одговара 14mm Cabochon Камео DIY Ѓердан Основните Накит Наоди
Ново

BASEHOME 10pcs/многу Круг Цвет Чипка Pendant Settings Рамки Коцки Одговара 14mm Cabochon Камео DIY Ѓердан Основните Накит Наоди

DEN 91.00
DEN 129.60

Во форма достапна за нарачката


BASEHOME 10pcs/многу Круг Цвет Чипка Pendant Settings Рамки Коцки Одговара 14mm Cabochon Камео DIY Ѓердан Основните Накит Наоди Материјал : цинк легура Големина : 14mm празен база Количина : 10pcs/многу

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
BASEHOME
Број На Модел На:
a592
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
круг на празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
12mm празна лента:
14mm празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
pendant cabochon:
pendant поставување
Големина:
14mm

Избор на купувачот