компатибилен ЕЗ.J2101.001 за ACER XD1250P XD1170 XD1170D XD170D DNX0503 XD127 проектор светилка
Ново

компатибилен ЕЗ.J2101.001 за ACER XD1250P XD1170 XD1170D XD170D DNX0503 XD127 проектор светилка

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


ла пратеник модел : EC.J2101.001
моќност : СУМ 220-150 W E19 за Филипс
се работи за ACER : PD100 PD100 P PD100 D PD100 PD PD100 S PD120 PD120 D PD120 P PD120 PD XD1250 P XD1270 XD1270 D XD1170 XD1170 D
XD170 D
DNX0503 XD127 итн.
се очекува животот : прибл. 2000hrs
гаранција : 180 денови од добие светилка
цена за компатибилен светилка направени од страна на Starlight бренд како фотографии, работи добро.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Главните својства

Број На Модел На:
XD1250P XD1170 XD1170D XD170D DNX0503 XD127

Избор на купувачот