E-Марк Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло Јасно За 2013 2014 2015 Година Yamaha YZF МТ-07 FZ-07 МТ FZ 07
Ново

E-Марк Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло Јасно За 2013 2014 2015 Година Yamaha YZF МТ-07

DEN 3303.00
DEN 3477.12

Во форма достапна за нарачката


Количина : Едно парче Поставеност на Возило : Задните Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За 2013-2016 Јамаха МТ-07 За 2013-2016 Јамаха FZ-07 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Главните својства

Бренд Име:
waase
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
леќи во боја:
Јасно
Тип:
taillight
Употреба:
Пак сигнали
Modle:
за Yamaha YZF МТ-07 FZ-07 МТ FZ 07
Години:
2013 2014 2015 2016 година

Избор на купувачот