поставете 5 ОРИГИНАЛНИ ВИСОК квалитет на ОЕМ BR3112B579AA BR31-12B579-АА Воздушна Маса Сензор одговара ЗА FIETA F150 F250
Ново

поставете 5 ОРИГИНАЛНИ ВИСОК квалитет на ОЕМ BR3112B579AA BR31-12B579-АА Воздушна Маса Сензор одговара ЗА FIETA F150 F250

DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката

5 L (турбо) одговара за МКТ 13-16 3.2 L одговара за ТРАНЗИТ 250 15 3.2 L) одговара за FLEX 13-16 (3.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.2 L одговара за FORD F150 ПИКАП 12-13 3.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени.5 L), (VIN 8, 8 цифра), (без турбо) одговара за БИК 13-16 3.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.7 L одговара за FORD F250 SD ПИКАП 11-12 6.5 L, (без турбо) одговара за MUSTANG 13-14 одговара за ЕКСПЕДИЦИЈАТА 12-14 одговара за FORD F350 SD ПИКАП 17 (6.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#. Ви благодариме за вашето разбирање.2 L одговара за FORD F150 ПИКАП 12-13 5.7 L одговара за FORD E350 ВАН од 13 до 15 6.0 L одговара за FORD F150 ПИКАП 14 6.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.7 L
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .2 L одговара за МКС 13-16 (3.2 L одговара за FORD F150 ПОДИГНУВАЊЕ 11 3. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.8 L (10-415) одговара за FORD F150 ПОДИГНУВАЊЕ 11 3.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.0 L одговара за FORD F150 RAPTOR 11-14 (6.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
поставете 5 ОРИГИНАЛНИ ВИСОК квалитет на ОЕМ BR3112 B579 AA BR31-12 B579-АА Воздушна Маса Сензор одговара ЗА FIETA F150 F250
Одговара за Ford F150 F250 F350 E150 Експедицијата Линколн AFLS165
BR31-12 B579-АА
AFLS165
апликација за :
одговара за FORD F150 RAPTOR 10 6.2 L одговара за FORD F150 ПИКАП 14 3. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.

Главните својства

Повторливост:
BR31-12B579-АА
Чувствителност:
BR31-12B579-АА
Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Бренд Име:
GZKAIMIN
Резолуција:
BR31-12B579-АА
Мерен Опсег:
BR31-12B579-АА
Тип:
Термички Тип
Вител Тип:
BR31-12B579-АА
Hysteresis:
BR31-12B579-АА
линеарна:
BR31-12B579-АА

Избор на купувачот