10card Батерии AG9 1.5 V LR936 LR45 194 936 936a 394a 394 SR936SW LR936 Копчето Мобилен Batteria Види батерија
Ново

10card Батерии AG9 1.5 V LR936 LR45 194 936 936a 394a 394 SR936SW LR936 Копчето Мобилен Batteria Види батерија

DEN 355.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


G9 Батерии AG9 1.5 V LR936 LR45 194 936 936a 394a 394 SR936 SW LR936 Копчето Мобилен Batteria Види батерија
Батерија Тип : AG9 Батеријата LR936 394 SR936 SW LR45 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се Види
Бренд : PKCELL
Модел : 1.5 V AG9 Алкална Копчето Батеријата
Капацитет : 45m Ah
Напон : 1.5 V
Големина : 9.4 mm*3.5 mm
Хемија : Алкална Копчето Батеријата
Рок на траење : 2years
Примена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи..
Може, исто така, како што знаеме, како што се : AG9 394 A 394 SR936 SW LR936 LR45 SR45 SR93
Akaline Копчето Мобилен Батеријата Точка Бр. Хемија Напон
(V) Капацитет
(m AH) Големина
Кол*H. (mm) AG0 LR63/179/521 Алкална 1.5 10 5.75×2.1 AG1 LR60/164/621 Алкална 1.5 13 6.75×2.1 AG2 LR59/106/726 Алкална 1.5 28 7.85×2.6 AG3 LR41/192 Алкална 1.5 35 7.85×3.5 AG4 LR66/177/626 Алкална 1.5 18 6.75×2.5 AG5 LR48/193/754 Алкална 1.5 60 7.90×5.4 AG6 LR69/171/920 Алкална 1.5 32 9.40×2.1 AG7 LR57/195/927 Алкална 1.5 42 9.40×2.5 AG8 LR55/191/L1120 Алкална 1.5 45 11.50×2.1 AG9 LR45/194/936 A Алкална 1.5 45 9.40×3.5 AG10 LR54/189/L1130 Алкална 1.5 75 11.5×3.1 AG11 LR58/162 /721 Алкална 1.5 20 7.85×2.1 AG12 LR43/186 Алкална 1.5 100 11.50×4.1 AG13 LR44/A76 Алкална 1.5 145 11.50×5.4
Примена : Часовници, Калкулатори, Компјутери, Апарати,
Дигитални Камери, pda уредите Далечински Управувач Camcorders ,Електронски Игри ,Електронски Инструменти ,MP3 Плеери ,Дигитални Глас Рекордери ,Холестерол Testing Meters ,Стотици други електронски производи!

Главните својства

Големина:
9.4*3.5 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Номиналниот Напон:
1.5 V
Номиналниот Капацитет:
45mAh
Број На Модел На:
AG9 LR45 LR194 LR936A
Тип На Батерија:
Akaline Копчето Мобилен Батеријата
Големина:
9.4*3.5 mm
Тежина:
0.9 g
Примена:
часовници, играчки, итн рефлектори
Име На Модел:
AG9
Нормален Напон:
1.5 V
Тип:
алкална копчето мобилен батеријата

Избор на купувачот