Ewellsold X8 X8C X8W X8G РК quadcopter РК летало резервни делови 7.4 V 2000Mah Li-po батерија Т plug Бесплатен превозот
Ново

Ewellsold X8 X8C X8W X8G РК quadcopter РК летало резервни делови 7.4 V 2000Mah Li-po батерија Т plug Бесплатен превозот

DEN 761.00
DEN 800.64

Во форма достапна за нарачката


X8 РК quadcopter 7.4 v 2000mah Li-po батерија

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
Ewellsold
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
x8 x8c X8W x8g
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери

Избор на купувачот