За Audi A4 Б8.5 Јаглерод Спојлер Caractere Стил A4 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот крило Седан 4-врати Автомобил 2013 2014 2015
Ново

За Audi A4 Б8.5 Јаглерод Спојлер Caractere Стил A4 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Задните Трупот крило Седан 4-врати Автомобил

DEN 6158.00
DEN 6767.52

Во форма достапна за нарачката


Fitment :
• За Audi A4 Б8.5 4 Врати Седан 2013 2014 2015
Карактеристики :
Направен од висок квалитет на карбонски влакна
100% Реално Карбонски Влакна
100% ОЕМ Fitment
Сјаен Финиш & УВ Заштитен
Доаѓаат со двојно страна лента , professional инсталирање на високо препорачливо .=

Главните својства

Тип На Објект:
Спојлери
A4-Година:
2014,2015,2013
Audi Модел:
A4
Поставување на Возило:
Задните
Објектот Должина:
120inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
СТИЛ
Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Објектот Ширина:
30inch
Име На Модел:
A4 Б8.5
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Другиот Дел Број:
МА -12C
Објектот Висина:
20inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
2.5kg
Производителот Дел Број:
МА -12A
Модел Година:
2013 2014 2015
Осветленост Дел Број:
МА -12B
Автомобил Производител:
Audi
Автомобил модел:
A4 Б8.5 2013 2014 2015
Вклучуваат:
1 Парче
Инсталирајте:
Додади на двојно страна лента & Лепак
Тип / Стил:
1
боја:
Сјаен Црн Финиш
Место на Потекло:
Кина
Пакување:
картонска кутија

Избор на купувачот