LXFZQ mochila infantil децата училишни торби симпатична Анти-изгубени детски ранец училиште торба ранец за деца Бебе кеси
Ново

LXFZQ mochila infantil децата училишни торби симпатична Анти-изгубени детски ранец училиште торба ранец за деца Бебе кеси

DEN 297.00
DEN 560.16

Во форма достапна за нарачката


Имајте на ум 1 : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу
Забелешка 2 : Бидејќи кеси се печат во текот на складирање и транспорт, малку мирис е неизбежна, ве молиме да висат во вентилацијата за некое време, мирисот може да се само-елиминирање
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување(ве Молиме преовладуваат во вид)
Ние го поздравуваме клиент за промет на големо за голем quatity. ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга.

Главните својства

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Број На Модел На:
N3
Објектот Висина:
26cm
Материјал Состав:
Други
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
13cm
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Ширина:
21cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
0.18kg
Бренд Име:
LXFZQ
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот