P8000 Нови Оригинални јачина на глас нагоре/надолу копчето flex кабел FPC за Elephone P8000 паметен мобилен телефон + Бесплатен превозот+следење на број
Ново

P8000 Нови Оригинални јачина на глас нагоре/надолу копчето flex кабел FPC за Elephone P8000 паметен мобилен телефон + Бесплатен

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

P8000 Нови Оригинални јачина на глас нагоре/надолу копчето flex кабел FPC за Elephone P8000 паметен мобилен телефон + Бесплатен превозот+следење на број

Главните својства

Бренд Име:
Blackview

Избор на купувачот