IJD9467 Евтини Продажба 316L не ' Рѓосувачки Челик октопод Cremation Urn Pendant Задржете Милениче Пепел Keepsake Спомен Накит за Жените и Мажите
Ново

IJD9467 Евтини Продажба 316L не ' Рѓосувачки Челик октопод Cremation Urn Pendant Задржете Милениче Пепел Keepsake Спомен Накит

DEN 326.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


* Добредојдовте на нашата продавница : *
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
* Детали за производот : *
* Методи за плаќање : *
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
* Повратни информации & По продажба на Услуги : *
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.
3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш може да го плати.
4. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.
5. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .ви благодариме за вашиот
разбирање однапред.
6. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .
* Пакување Детали : *
* Прашања и Повратни информации : *
1.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.
3.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.
4.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу.
* Реконструкција и Враќа : *
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. За вашето задоволство
е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e - mail.

Главните својства

Метална боја:
Pendant само, 3 еез Pendant само, Ѓердан кутија Инка, Pendant со синџир, Ѓердан и кутија, 5 компјутери Pendant само, 10 компјутери Pendant само
Број На Модел На:
IJD9467
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1 кубни инчи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
IJD9467
Функција:
пепел носителот
Накит Тип:
cremation накит
боја:
тон сребро.
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g

Избор на купувачот