Слободен Брод 60pcs 14oz/16oz Тифани Сина Хартија за Пиење Шолји со Капак Булчински Туш Свадба Бебе Туш Партија Декорација Садови
Ново

Слободен Брод 60pcs 14oz/16oz Тифани Сина Хартија за Пиење Шолји со Капак Булчински Туш Свадба Бебе Туш Партија Декорација Садови

DEN 1530.00
DEN 1800.00

Во форма достапна за нарачката


Слободен Брод 60pcs 14oz/16oz Тифани Сина Хартија за Пиење Чаша со Капак Булчински Туш Свадба Бебе Туш Партија Декорација Садови
Материјал : 100% био-degradeble храна одделение хартија
Боја : фолија злато, фолија розова, сребрена фолија со бела капак или црна капак
Големина на 14oz : 11.2 cm (hight) x дното 6.0 cm x врвот кол. 9.0 cm
Големина на 16oz: 13cm (hight) x дното 6.0 cm x врвот кол. 9.0 cm
Единица пакување : 10pcs на иста боја по opp вреќа
Тежина : Околу 150g по пакет;
Сертификација : ФДУ и SGS
****1 Многу =60pcs (10pcs/pack * 6packs).
****Да го избере бои! Можете да изберете Меша Бои.
Постојат 3 Бои да се избере : Фолија Злато, Сребро, Розова
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод боја/шема од страна на случаен избор.
Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Главните својства

Повод:
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Чаши
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
Cup1702
Материјал:
Cowhide хартија

Избор на купувачот