10pcs/Пакет Мултифункционален маска симпатична лицето прашина маска за сонце лето Различни худ отворено магија шамија лесна загадување маска
Ново

10pcs/Пакет Мултифункционален маска симпатична лицето прашина маска за сонце лето Различни худ отворено магија шамија лесна загадување

DEN 432.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Повеќе стил , не одредите боја на пратката, случаен различна боја испорака.
Боја : Референтен Фотографии
Материјал : Chiffon
Тежина : 20g / a (хартија картичка со OPP транспарентен кеси)
Бране : една боја,
Големина : 10pcs/пакет, се меша бои.
Пакување : Секој се поединечно завиткани, OPP вреќа + хартија картичка!
Големина : прирачник за мерење, најмала грешка!
Дебелина, индекс : Дебела
За сезоната : есен и зима
За публиката : Мажите став. За средно училиште учениците, колеџ студенти и возрасни мажи.Лето мултифункционален велосипед, сончање, Кејп, двојна цел женски, анти-ултравиолетови, вратот заштитна маска
Карактеристики на производот : мода,Мажите Ракав Chiffon Шамија, Мултифункционални маска симпатична лицето прашина маска за сонце лето Различни худ отворено магија шамија лесна загадување маска
За Нас
Добредојдовте на "Љубовта е онлајн"! Нашите висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурна репутација е нашата цел.
Ни за одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние бараме да не контактирате веднаш пред да ни даде негативни повратни информации нерви, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашиот проблем,
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вашата е-пошта. Нашите производи дојде директно од кина фабрика. 100% со Добар квалитет! Не пропуштајте! Најниска Цена! Врвен Квалитет! Добредојдовте на Мало и Големо! Толку повеќе ќе ви купи повеќе попуст . Ќе се меша било предмети заедно од мојата продавница .
Ве молиме да се врати наскоро и ја посетите повторно.
Ви благодариме за вашата поддршка и доверба!

Главните својства

Тип На Објект:
Маски
Големина:
One Size Masks
Количина:
10pcs мажите и жените маски
Бренд Име:
SANYUELINFENG
Функција:
Анти-Прашина
Материјал:
Chiffon Маски
Број На Модел На:
LHP1
Име:
прашина маски,симпатична хируршки маски
Функција:
Очила;Мултифункционален маска ;Мека,.
Материјал:
chiffon,masque kpop
Маска стил:
Прилики за подароци:
Фер
Погоден Сезона:
Дебелина, индекс:
Густа ткаенина
Погоден за:
среден училиште учениците, колеџ студенти и возрасни жени.
боја:
multicolor мешани

Избор на купувачот