KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35532 Либија пикап картичка опремена со aVoyager Modeltion ракета гнездо модифицирани метал гравиран делови
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35532 Либија пикап картичка опремена со aVoyager Modeltion ракета гнездо модифицирани метал гравиран

DEN 1840.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Воен камион / приколка
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот