Мотоцикл Задните Taillight Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Сина Led Светло на Чад За 2013 2014 2015 Година Yamaha YZF Р3 R25
Ново

Мотоцикл Задните Taillight Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Сина Led Светло на Чад За 2013 2014 2015 Година Yamaha

DEN 2872.00
DEN 3023.52

Во форма достапна за нарачката


Количина : Едно парче Поставеност на Возило : Задните Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За 2013-2016 Јамаха Р3 За 2013-2016 Јамаха R25 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Главните својства

Бренд Име:
waase
Поставување на Возило:
Задните
леќи во боја:
чад
Употреба:
Пак сигнали
Модел:
За Yamaha YZF Р3 R25
Години:
2013 2014 2015 2016 година

Избор на купувачот