4G LTE DTU кабинет антена OMNI 3dbi водоотпорен со 1.2 m продолжување кабел SMA машки конектор
Ново

4G LTE DTU кабинет антена OMNI 3dbi водоотпорен со 1.2 m продолжување кабел SMA машки конектор

DEN 253.92

Во форма достапна за нарачката

4 G LTE DTU кабинет антена OMNI 3dbi водоотпорен со 1.2 m продолжување кабел SMA машки конектор
Фреквенција : 4 G LTE 700-2600 Mhz Стекнат : 3d Bi С В Р : ≤1.5 Отпорност : 50 Ω Максимална моќност : 50 W Антена висина : 46.5*19mm Кабел должина : 1.2 метри или како што се бара Кабел тип : RG174 Конектор тип : SMA машки или како што се бара Монтажа : завртки,12mm нишка

Главните својства

Број На Модел На:
SD---9
Бренд Име:
DexMRtiC
Фреквенција:
4G LTE 700-2600Mhz
Добивка:
3dBi
Максимална Моќност:
50w

Избор на купувачот