Ewellsold X8 X8C X8W X8G РК quadcopter РК летало резервни делови главниот орган/тело школка Бесплатен превозот
Ново

Ewellsold X8 X8C X8W X8G РК quadcopter РК летало резервни делови главниот орган/тело школка Бесплатен превозот

DEN 693.00
DEN 729.60

Во форма достапна за нарачката


X8 РК quadcopter тело школка

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Бренд Име:
Ewellsold
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
x8 x8c X8W x8g
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачот