DT00401 Замена Проектор Голи Светилка со станбен За CP-S318 CP-X328 ЕД-S3170A/ED-S317A/ED-X3280/CP-X328W/ED-S317
Ново

DT00401 Замена Проектор Голи Светилка со станбен За CP-S318 CP-X328 ЕД-S3170A/ED-S317A/ED-X3280/CP-X328W/ED-S317

DEN 1247.52

Во форма достапна за нарачката


Опис :
1.Дел No : DT00401
2. Тип : Компатибилни Голи Светилка со домување
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На DT00401 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За Hitachi CP-S318 / CP-X328 / ED-S3170 A / ED-S317 A/ED-X3280/CP-X328 W/ED-S317 Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :

Главните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
DT00401
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Светилка Со Домување
Гаранција:
180 дена
Компатибилен Проектор :
за HITACHI CP-S318/CP-X328/ED-S3170A/ED-S317A/ED-X3280/CP-X328W/ED-S

Избор на купувачот