POOMOO Ѕид Decals Нов Ѕид Налепница Винил Decal Љубител на Спортот Фудбалска Топка Момчиња Соба Уметност 22inX35in
Ново

POOMOO Ѕид Decals Нов Ѕид Налепница Винил Decal Љубител на Спортот Фудбалска Топка Момчиња Соба Уметност 22inX35in

DEN 993.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.
Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Веднаш се отстранува и repositionable и обновливи, без штета или на штета на површината Можат да бидат ставени на ѕид, фрижидер, плочи и сите други тврда површина места. Без мерење, нема сечење, само кора и се држи Внимание : Вие треба да бидете сигурни дека на површината е чиста и сува пред да се држи. Било мрсна нечистотија или водата ќе влијае на совршенство на налепница. Понекогаш може да има некои меури се појави во голем налепници, ако тоа се случи, ве молиме да го отстраните меур или само pin тоа. Кога ѕидот е влажно, поради некои неочекувани причини, тоа може да има лошо влијае на налепница, кога ова се случува ве молиме сув ѕид и налепница со воздушен компресор или едноставно се држи повторно кога ѕидот е сува се Обрне внимание на : 1)Забелешка : Pls дозволете мало боја нарушување, за различни монитор може да се прикаже поинаку.Нема причина да се Вратат или Спор .Ние Нема да ги прифатат со оваа причина .Pls љубезно ве молиме да се Разбере. 2)Затоа што Димензија е ограничен ,Ние не можеме Да Брод на сите Производот од страна на orginal големина, Кога вашата нарачка Големина е повеќе Ограничена,Може да се Примени на Производот во Компостирање Шема ,Можеби Доаѓаат во Неколку Делови Во Различни Листови ,во Зависност од Тоа во Големини. Ви Треба за да се Поврзете на Целата налепница на Ѕидот од Себе . Ви благодариме за вашиот разбере! Големина : 56x89 CM ЕФЕКТ
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.
Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Светло Сива, Темно Сива, Виолетова, Портокалова
Големина:
56x89cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
RS5689
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Налепница:
Decal / ѕид уметност
Издржливост :
6 Години Отворено
Стандардната боја :
Црна
прилагодено боја:
да било боја
custom size:
ДА било големина

Избор на купувачот