Карбонски влакна Задните Усна Спојлер diffuser за BMW Серија 3 F34 GT М спорт 4 Вратата Само 14-17 Еден издувните два од Сива FRP
Ново

Карбонски влакна Задните Усна Спојлер diffuser за BMW Серија 3 F34 GT М спорт 4 Вратата Само 14-17 Еден издувните два од Сива

DEN 6945.00
DEN 7632.00

Во форма достапна за нарачката

0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 335i GT x Drive 2015 М Спорт 4-Врата 3. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 328i GT x Drive 2015 М Спорт 4-Врата 2.
П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.
9349 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Fitment : за BMW 3 Series GT F34 М Спортскиот Браник 4-Врата 2014-2017
2.0 L 1997 CC 121 Cu.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от време на испорака 5~7 работни дена.Четири Издувни Двојна Штекер
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 330i GT x Drive 2017 М Спорт 4-Врата 2.Јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.Светлината и висок интензитет, со мода и мазен изглед
6.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура
Во САД на пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000како што е нашата фактура износ ќе биде 200па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.Се движат надвор оригиналниот број, Заменете го со diffuser,инсталирајте со завртки
3. Ж : 2 KG
Површина : Високо полиран 3*3 twill weaven
Пакување : Стандардна Картонска кутија со меур завиткани во внатрешноста
функција :
1.
Во Австралија пазарот : сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD ,па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Направи Модел Година Трим Моторот на BMW 328i GT x Drive 2014 М Спорт 4-Врата 2.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.0 L 2998 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Инсталација : инсталирате со завртки
Н. И ние не обезбеди сликарство услуга. l4 ГАС DOHC Turbocharged за BMW 328i GT x Drive 2016 година М Спорт 4-Врата 2.
Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. имаме строга КК пред секоја пратка .

Главните својства

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Материјал Тип:
--
Монтажа Позиција:
Медиум
Тип:
Отпор Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
--
Производителот Дел Број:
--
Другиот Дел Број:
--
Специјални Функции:
--
Автомобил модел:
--
Модел Година:
--
Име На Модел:
--
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на купувачот