Европската шупливи цвет шема метал злато Широки појаси жени со tassels 2018 декорирани фустан моделирање girdle женски појас J018
Ново

Европската шупливи цвет шема метал злато Широки појаси жени со tassels 2018 декорирани фустан моделирање girdle женски појас

DEN 571.00
DEN 614.40

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот Продавница за продажба на сите видови на појаси, ако тоа не е вашиот омилен стил, можете да влезат во продавница и кои се внимателно одбрани. Материјал : метал sequins Метал должина : 63.5 CM Метал ширина : 2.5 CM Синџир должина : 40 CM * 2 66 CM-100 CM во половината може да се користат Флексибилни, се препорачува за употреба во половината, фустан со препораки. Производите се вистински фотографии. Европската шупливи цвет шема метал злато Широки појаси жени со tassels 2018 декорирани фустан моделирање girdle женски појас J018 трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните својства

Појас Должина:
63cm
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
Sterglaw
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
2.5 cm
Број На Модел На:
J018
Тока Ширина:
0cm
Појаси Материјал:
Метал
Тока Должина:
0cm
Појас долго:
63cm за
Носат опсег:
66-100cm

Избор на купувачот