Hooyi Лето Бебе Девојка Bodysuits Новороденче Облека Bebe Едно Парче Облека Прашка Памук Кратко Sleeve Мрачно Момчиња Jumpsuit Мека
Ново

Hooyi Лето Бебе Девојка Bodysuits Новороденче Облека Bebe Едно Парче Облека Прашка Памук Кратко Sleeve Мрачно Момчиња Jumpsuit

DEN 268.80

Во форма достапна за нарачката


Големина : Новороденче 3 M 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да изберете боја и големина во една многу.кога у место со цел,pls се земе предвид за цел со боја код и големина прикажување во следниве
ако не го избере специјални дизајни во еден ден кога у место со цел,тука ние ќе испрати у најдобро продаваната дизајни.
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, Новородените
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Hooyi
Број На Модел На:
3M 6M 9M 12M 18 МИЛИОНИ 24M
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук

Избор на купувачот