пломби играчка, симулација на животните склони леопард кадифен играчки,роденденски подарок h528
Ново

пломби играчка, симулација на животните склони леопард кадифен играчки,роденденски подарок h528

DEN 560.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ја добијат , ако не ги задоволи објект , може да бара наплата или враќање на играчка за нас .
ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
h44
Форма:
Животните
Животни:
Леопард
Тема:
Играчка

Избор на купувачот