530 Синџири Господар Занитвам Поврзување Линк За Suzuki GSX-R 1000 GSXR1000 2001-2010 Hayabusa GSXR1300 1999-2010 GSXR750 1985-1997
Ново

530 Синџири Господар Занитвам Поврзување Линк За Suzuki GSX-R 1000 GSXR1000 2001-2010 Hayabusa GSXR1300 1999-2010 GSXR750 1985-1997

DEN 267.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
530 Злато Мајстор Занитвам Стил Поврзување Линк O-ring
Опис
Состојба : Резервни 100% Нови и Одлична Состојба
Високо Квалитетен Материјал И Лесна Инсталација
Без инсталирате инструкции
Боја : Злато,О-прстен е Црна
Тип : Занитвам
Синџир Големина : 530
Прецизни за Фалсификување процес доведува до беспомошна синџир за подобро забрзување и поефикасна работа на моторот. Осветлување дупка овозможува полесна синџир без компромитирање на сила додека отстранување на калта и растурање на топлина поефикасно. Подобрување на преносот на ефикасноста. Специјална игла со дупки во двете страни им овозможи на синџирот да се lightened. Edge-намалување на внатрешниот плоча го намалува триењето и овозможува непречено ангажман со затегнувачки.
Fitment
530 Синџир Мотоцикл
За Suzuki GSXR750 1985-1997
За Suzuki GSX-R 1000 GSXR1000 2001-2010
За Suzuki Hayabusa GSXR1300 1999-2010
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
- 1 x Занитвам Тип на Поврзување Врска (Како на Сликата Прикажани)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание !
Со среќа !

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
530HV-02J
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Motobike Направи:
Suzuki
Материјал Тип:
Високо Квалитетен Материјал И Лесна Инсталација
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Злато,О-прстен е Црна
Тип:
Занитвам
синџир големина:
530

Избор на купувачот