Универзална Mini алуминиумски Легури 360 Степен Ротација LCD DLP Проектор Таванот Ѕид Метал Заградата Носителот Стојат
Ново

Универзална Mini алуминиумски Легури 360 Степен Ротација LCD DLP Проектор Таванот Ѕид Метал Заградата Носителот Стојат

DEN 158.00
DEN 197.28

Во форма достапна за нарачката


Универзална Mini алуминиумски Легури 360 Степен Ротација LCD DLP Проектор Таванот Ѕид Метал Заградата Носителот Стојат
Објектот Карактеристики :
Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал
Погодни за домашно кино, конференциски сали, училиште, банка и сл.
Целосна 360°на ротација, лесно да го инсталирате
Пренослив, лесен и цврст надворешен
Исклучителен изглед, со точна големина и компактен кодот
Објектот Спецификации :
Intalled големина : 88x88x190mm
Висина : 173 -190mm(мин-макс)
Боја : сребрена
Производот Се Покаже :
Пакетот вклучува :
1x Проектор заградата сет (лцд проектор не се вклучени)
1x Завртката е торба

Главните својства

Број На Модел На:
Мини Проектор Заградата
Бренд Име:
BSIDE
Intalled големина:
Висина:
боја:

Избор на купувачот