Poodle Куче шарм нараквици за жени, девојки и мажите јаже, верига сребрена боја алуминиумски миленичиња куче pendant машки женски заврши хривнија мода
Ново

Poodle Куче шарм нараквици за жени, девојки и мажите јаже, верига сребрена боја алуминиумски миленичиња куче pendant машки женски

DEN 96.00
DEN 168.00

Во форма достапна за нарачката


ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата нарачка и писмена сте ги одбрале. Понекогаш тоа може да бидат изгубени или доцнење во превозот, па ве молиме контактирајте со нас, прво, ако не го примите цел на време.
ПОВРАТНИ информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надеваме дека можете исто така да ни ја даде откако на вашиот објект е примена. За било која причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, ви благодарам!
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
1006
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
gwwfs
Пол:
Унисекс
Функција:
нараквици за жени

Избор на купувачот