AAMIKAST Жените Фустани О-вратот Три Четврт Ракави Секојдневен Партија Гроздобер Долги Фустани Со Појас S M L XL XXL XXXL
Ново

AAMIKAST Жените Фустани О-вратот Три Четврт Ракави Секојдневен Партија Гроздобер Долги Фустани Со Појас S M L XL XXL XXXL

DEN 771.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Бренд : Amika мода Облека
Висок Квалитет,Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе ви се допадне тоа многу!
ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Ве молиме обрнете внимание на детали големини со твое пред да нарачате!
Забелешка
1 : Секој компјутер на екранот различни бои;
2;Сите големината им овозможи мало отстапување;
На услови за користење на услугите
Превозот
1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.
2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3) DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Меѓународни превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби. Не би сакал да добие негативна, неутрална или низок рејтинг само затоа што на превозот време.
5)Пакетот помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Килограми, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Начин на плаќање
1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност.
Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу!
Контактирајте Со Нас
1)Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
2)Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.
Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
работа
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
Aamikast
Број На Модел На:
D0481
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Ткаенина Тип:
Worsted

Избор на купувачот