1pcs Силикони Cupcake Мувла Мраз Коцка Чоколадо Зголеми Облик Cookie Сапун Калап за Фондан Торта Декорирање
Ново

1pcs Силикони Cupcake Мувла Мраз Коцка Чоколадо Зголеми Облик Cookie Сапун Калап за Фондан Торта Декорирање

DEN 96.00
DEN 102.72

Во форма достапна за нарачката


Состојба : 100% Нови
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Големина : Како слика покажа
Боја : како на слика
Количина : 1 Pcs
Работна температура : -40 - 230
Користете начин : колачи, пица, леб, косата, желе, подготвува храна, чоколадо, пудинг, плодови pie и друга храна одлуки.
Примена : во микробранова печка, рерна, фрижидер, итн
Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Главните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
FZ6220
Материјал:
Силиконска Гума
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла

Избор на купувачот