Особено парична казна Сонда Тест Води 1000V 10A Универзална Superfine Дигитални multimeter Менгеме Метар Инструмент Делови и Додатоци
Ново

Особено парична казна Сонда Тест Води 1000V 10A Универзална Superfine Дигитални multimeter Менгеме Метар Инструмент Делови и

DEN 187.20

Во форма достапна за нарачката

Ние може да обезбеди други Изразат за вас, но надоместок ќе се плаќа од страна на вашата страна.Жица Изолација : пламен retardant ПВЦ / силикони двојна изолација 12. мека крпа и благ детергент треба да се користи за чистење на тестирање сонда.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,Сите големи кредитни се прифатени throgh се обезбеди плаќање processcor ЗАЧУВАМ. Фабриката Информации : 1. Тоа ќе потрае 15-60 работни дена да пристигнат. Проверете дали некоја штета да се случи пред да го користите. Се извезуваат во pver 100coutries повеќе од 15 години.Боја : сива 10. НО, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Пенкало должина : 15cm 8. Pls се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Не користете оштетен води.

Главните својства

Димензии:
110
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
RJ-10A
Дисплеј Тип:
Дигитален Дисплеј
Бренд Име:
HoldPeak
Мерење На Напон Спектар:
1000V

Избор на купувачот