AOZIPU Случај за KOBO Аура H2O Издание 2 6.8 2017 Нова Мода Стп Кожа Заштитна Стојат Покрие Случај За KOBO Аура H2O Издание 2
Ново

AOZIPU Случај за KOBO Аура H2O Издание 2 6.8 2017 Нова Мода Стп Кожа Заштитна Стојат Покрие Случај За KOBO Аура H2O Издание 2

DEN 370.00
DEN 672.96

Во форма достапна за нарачката


Компатибилен Таблета : Само компатибилни за KOBO Аура H2 O Издание 2 6.8 инчен Таблет e Reader ( НЕ се компатибилни било други 6.8 инчен инчен Таблет),ве молиме изберете внимателно според моделот на вашиот e Reader,наместо на големината ние мери) Материјал : СТП Кожа+Пластика Школка Големина : Покаже како порано(можеби има 2~3мм грешка при мерење.ви благодариме за вашето разбирање) Функција : 1.Заштита на вашиот уред од прашина, гребење и шок. 2.Заштита на вашиот уред без додавање на непотребни најголемиот дел или тежина. 3.Магнетски затворач обезбедува покритие е безбедно да се затвори. Пакет вклучуваат( не вклучуваат таблета ) : 1x funda Случај за KOBO Аура H2 O Издание 2 6.8 инчен Таблет e Reader

Главните својства

Модел Компатибилност:
Funda Случај за KOBO Аура H2O Издание 2 6.8 инчен 2017 Нови
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Funda Случај за KOBO Аура H2O Издание 2 6.8 инчен Таблет
Бренд Име:
AOZIPU
Компатибилен Бренд:
За KOBO
Апликацијата Лаптоп Големина:
6.8

Избор на купувачот