2018 Мода Жените Супер Големи Geek Очила Рамка Волфрам Јаглероден Челик Eyewear Мажите Гроздобер Ултра Тенок Рака Nerd Myopia Наочари
Ново

2018 Мода Жените Супер Големи Geek Очила Рамка Волфрам Јаглероден Челик Eyewear Мажите Гроздобер Ултра Тенок Рака Nerd Myopia

DEN 950.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката

Сите нарачки ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време, обработка време е 1-3 дена нормално, викенд и празници е можно да потрае подолго. Изберете една леќи - " Додади во Кошничка "; 3). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Царина : треба да се плати од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина. (Ние може да се испратат во САД,руската, Украина, New zeland, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Германија, Канада, Франција, Норвешка, Израел,
Саудиска Arabi, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија , Италија, Луксембург, Холандија, Полска, Шведска, Турција, Финска, Ирска, Португалија, Мексико, Бразил сега)
Ali Express Премија за Испорака( се Препорачува ) : 7-15 дена, ние испрати пратката да aliexpress склад. Ако имате било какви сугестии, ве молиме оставете белешка во ред.
=> Врати & Наплата
1.) и цел барање на коментар кога цел, или да испратите некоја фотографија под цел порака, ние ќе се качи на леќи во рамката да ви испрати заврши очила, ние ги користиме на европската увезени E-ssilor Авто машина за да се намали & мелење на леќа за да се гарантира квалитетот, монтажа цената е бесплатно, како посебна услуга, 100% гаранција за квалитет. Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење. Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка , оставете порака за вашиот рецепт или другите релевантни информации" - "Местото Цел" - " Касата ".
Боја : 5 Бои
Материјал : Волфрам(подобро од TR90)
Оваа очила големина е :
Леќа ширина : 52mm Мост : 15mm Храмот : 141mm Леќа висина : 40mm Целосна ширина : 140mm
ако сакате да се направи myopia леќи,
pls контакт со нас
Мат црна
Светла Црна
Темно Црвено
Портокал
виолетова
=> Пакет
=> Како да се избере превозот метод?
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Untrack ) : не се регистрирани, само се "крена", "Во транзит" на информации во кина на aliexpress превозот cainiao веб-сајт, не "Пристигна на дестинација" и "подарил", така што нема да има гаранција во ова, превозот времето е 15-90 дена нормално, ако треба итно, тогаш ние ви советуваме да одберете други превозот начин.50 *оска 60 L(OS) sph -2.
e Packet( се Препорачува ) : 7-15 работни дена нормално, не вклучуваат празници и испорака достигнало врвот, како 11. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Изберете рамка - " Додади во кошничка "; 2). Како да се цел целосна очила? 1). Сите врати ставки.00 (само за мултифокалната леќи)
PD : 64 (R 32 / L 32)
2). Испорака време може да се разликува, особено за време на сезона. Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/Федекс/UPS/ТНТ ќе наплаќаат екстра " Remote Област Такса ", pls контактирајте со нас ако вашата адреса е припаѓаат ова, ве молам, разберете го тоа. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
=> Превозот
1.
=> Плаќање
1. Ве молиме да ни испрати точниот рецепт (како Сфера,цилиндар, оска, PD и Прилог итн. Ова е само рамка со демо леќа, ако сакате ни да се стави вашиот рецепт, можете да изберете и да се купи еден пар на рецепт леќи заедно, ние може да обезбеди бесплатна монтажа услуга, 100% гаранција за квалитет, исто така бесплатен превозот!
3. Да им помогне на купувачите се намали или избегне царина, ние ќе пишуваат како "Подарок", или "Примерок" во -8/pc вредност цена на фактурата.

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Brightzone
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Број На Модел На:
B2210
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Производот Категорија:
myopia рамка
Материјал:
волфрам
Спецификација:
49-19-135
колекција:
Целосна Рамка
степен:
0-1000
Стил:
Nerd/Geek
Рамка Материјал:
Ацетат

Избор на купувачот