Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО.Добредојдовте да контактирате со нас. Ви благодариме за вашиот вид соработка. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена. Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.(Ние не ќе биде одговорен за двете). За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина). (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела). Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување . Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.TCA709 Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерски Темно Сина Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. 50g/200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба Тука се 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.Сакаат ќе може да го разбере. O(∩_∩) O~
1.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon
Број На Модел На:
TCA709

Избор на купувачот