ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска Еден лименки Практични тип хемиски гас маска со Органски гас Сликарство гас маска респираторните
Ново

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска Еден лименки Практични тип хемиски гас маска со Органски гас Сликарство гас маска респираторните

DEN 360.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. глава обрачот главата облик дизајн, погоден за повеќето луѓе облечени во првиот тип, повеќе флексибилни и цврсти.

Главните својства

Бренд Име:
Обезбеди
Број На Модел На:
респираторните лицето маска
Материјал:
Силика Гел
Филтер материјал:
Активиран Јаглерод
Стил:
Облечен Во Стилот
Карактеристики:
маска респираторните гас

Избор на купувачот