10pcs Црна Раководител на Смена Носот Маски Пора во Дресот на Црна Маска за Пилинг Третман на Акни Лицето Кожа на Лицето за Нега на Носот Blackhead XW95
Ново

10pcs Црна Раководител на Смена Носот Маски Пора во Дресот на Црна Маска за Пилинг Третман на Акни Лицето Кожа на Лицето за Нега

DEN 132.00
DEN 154.56

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Состојка:
бамбус јаглен
Број На Модел На:
DO46
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Пол:
Унисекс
НЕТО-WT.:
5ML
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Тип:
Пилинг Маска
Сертификат Број:
xx
Функција:
Третман На Акни

Избор на купувачот