Симпатична цртан филм животни мал тоалет ткиво салфетка хартија печатени handkerchief свадба serviettes роденден дома декорација
Ново

Симпатична цртан филм животни мал тоалет ткиво салфетка хартија печатени handkerchief свадба serviettes роденден дома декорација

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение вода-базирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.
Големина : 21*21cm
Пакет : 4packs/многу,10 компјутери/pack(3 слоеви/pc)
Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

Главните својства

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Зебра,на Цртан филм на животните
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
AYS019
Големина:
21*21cm
Материјал:
100% чист raw дрвна целулоза,чиста природна храна одделение вода-базирани мастило

Избор на купувачот