KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35160 лов тигар брзање да се уништи на автомобилот да се надополни со метални игла (D / T)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35160 лов тигар брзање да се уништи на автомобилот да се надополни со метални игла (D / T)

DEN 2115.36

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот