Нови 2017 Пролет, Есен Бебето Rompers Бебе Момче Облека Децата Jumpsuits Новородено Бебе Девојка Облека Младата Костим
Ново

Нови 2017 Пролет, Есен Бебето Rompers Бебе Момче Облека Децата Jumpsuits Новородено Бебе Девојка Облека Младата Костим

DEN 283.00
DEN 471.84

Во форма достапна за нарачката

Мерење Во СМ/ Инчен Големина Месеци Облека Должина Биста 1/2 СМ Ракави ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН 70 0-3 54 21.2 27 10.6 23 9.0 80 4-6 56 22.0 28 11.0 25 9.8 90 7-12 58 22.8 29 11.4 27 10.6 95 13-24 61 24.0 31 12.2 30 11.8 сет вклучувајќи : Грб=1 парче
Совети :
1) големината на табелата се мери со раце ,1-3 СМ грешки е дозволено.
2)ве Молиме обратете се до големина на табелата пред купување.
Купувачот & Потребни
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно
Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Предмети се испраќаат само по уплата Ние обезбеди EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод време на Испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Поради безбедни причини, ние не дозволите промената на адресата преку е-маил. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Методи за Плаќање Заштитени со Зачувам :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Ви благодариме, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Бренд Име:
JessLangrain
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Polka Dot
Материјал Состав:
Cotton95%+Spandex5%
Број На Модел На:
GR1

Избор на купувачот