2017 Мода жените Изјава Макси Ѓердан Collares Ѓердан Колиер Гроздобер Голем Дијамант Инкрустирани Монета Мулти Слој Тренди Ѓердан
Ново

2017 Мода жените Изјава Макси Ѓердан Collares Ѓердан Колиер Гроздобер Голем Дијамант Инкрустирани Монета Мулти Слој Тренди Ѓердан

DEN 353.28

Во форма достапна за нарачката


2017 Мода жените Изјава Макси Ѓердан Collares Ѓердан Колиер Гроздобер Голем Дијамант Инкрустирани Монета Мулти Слој Тренди Ѓердан
Боја : Сребрена
Количина : 1pc
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерка, големината може да имаат малку грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
двојно еден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал

Избор на купувачот