2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана не стакло Екран Заштитник за Гасеница Мачка S60 s50 на унодц S50c S40 S30 паметен телефон
Ново

2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана не стакло Екран Заштитник за Гасеница Мачка S60 s50 на унодц S50c S40 S30 паметен телефон

DEN 102.00
DEN 154.56

Во форма достапна за нарачката


2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана не стакло Екран Заштитник за Гасеница Мачка S60 s50 на унодц S50c S40 S30 паметен телефон опис на Производот :
некој не знае што е Нано Експлозија-доказ филм ?
велат дека тоа е само филм, ако мислите дека како оваа,ќе се во ред,
тоа е Мека филм,но тоа не како нормален филм,ова е Нано Експлозија-доказ филм. Никогаш не скршени, што е подобро од Калено Стакло,
тоа е најновата нано технологија, користете ја најновата нано материјали-кој е со силна отпорност,
Никогаш не скршени,што може да се заштити вашиот телефон екран многу добро. Answer : ___________________________ NOTE : НЕ Калено стакло Пакет Вклучуваат : 1.2 компјутери мембрана Мека Филм Екран Заштитник на Предната 2.2 парчиња Ткаенина за Чистење.(мокра брише + сува брише)

Главните својства

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Lulumi
Материјал:
домашно милениче
Modle:
ЗА ГАСЕНИЦА
забелешка:
Не Калено Стакло
Карактеристики 1:
Нула Доказ
Карактеристики 2:
Анти-отпечатоци
Карактеристики 3:
Спречување на екранот од пука

Избор на купувачот