бели-црвени решетки кабелот кошарка спорт топката мрежа нето топката Фудбал нето торба Пренослива Опрема нето торба
Ново

бели-црвени решетки кабелот кошарка спорт топката мрежа нето топката Фудбал нето торба Пренослива Опрема нето торба

DEN 94.00
DEN 122.88

Во форма достапна за нарачката

материјали : Најлон Нето торба Боја : Бела со Црвени внимание : позицијата на caliper бои се бела или црвена, тие се со иста големина. брод по случаен избор. ви благодариме Големина : околу 90 CM долги опис : има капацитет што е околу 7-10 топки. топки не се вклучени. пинг-понг топка и други мали топчиња на ист начин не е погодна.

Главните својства

Тип:
Други
Број На Модел На:
K10
Бренд Име:
циклус зона
Изведени Серија:
xxx

Избор на купувачот