Половина Маска Респираторните Гас Маска со Филтер Памук, Прашина-Доказ, Анти-магла И Магла Анти-честички Анти Влакна Индустриска Безбедност, Опрема
Ново

Половина Маска Респираторните Гас Маска со Филтер Памук, Прашина-Доказ, Анти-магла И Магла Анти-честички Анти Влакна Индустриска

DEN 432.00
DEN 519.84

Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува Половина лице заштитна маска парче од прашина филтер памук приклучок на филтер памук Карактеристики : дизајн на оваа маска е компактен и разумни, визија, удобно се вклопуваат со лицето, повеќе погодна за долго носење. Прашина филтер направен од ефикасноста на електростатско на филтерот за да се подобри заштитата на ефикасноста. Предмет : Прашина заштита во Рударството, цемент, керамика фабрика, shipyards, метал топење, електрани, камен за обработка,и др.
Нашата атрактивна :
(1) Висок квалитет и прифатлива цена
(2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина
(3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка
(4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 15-80days.
3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.
Повратни информации
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Откако добивање на вашиот добар повратни информации, ние ќе ви ги даде -попуст за следниот пат.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Главните својства

боја:
сива
Број На Модел На:
2017060801
Бренд Име:
CCGK
респираторните маска:
боја респираторните
воздухот прочистувачките респираторните:
прашина респираторните
половина маска респираторните:
protecao respiratoria
respirador полу лицето:
respirador лицето
respirateur:
шема на дишењето
schutzmaske :
staubmaske
schutzmasken:
particulate респираторните

Избор на купувачот