KNL ХОБИ Vogager Модел PE35454 нова структура кочија производство тип 3-5 автомобил фендер трансформација со метални парчиња гравирање
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35454 нова структура кочија производство тип 3-5 автомобил фендер трансформација со метални парчиња

DEN 1818.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот