Козметика Тивка Кул Швајцарската широк спектар на Очила крем SPF30 Concealer Сончање бебе Сонцето блок Сончање крем Квалитет на стоки
Ново

Козметика Тивка Кул Швајцарската широк спектар на Очила крем SPF30 Concealer Сончање бебе Сонцето блок Сончање крем Квалитет

DEN 821.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката

Со цел да се обезбеди ефектот на очила, треба да се употребуваат по потењето.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Име на производ : Вие кул кул широк спектар на очила крем SPF30 Нето содржина : 50g Главна компонента : Две фенил кетонски, -3, butyl methoxyl група, двајца benzoyl метан, титаниум диоксид Производ ефикасност Голема брзина сончање да помогне во заштитата на кожата од УВ УВА, UVB оштетување на кожата, сончање, додека изолација на зрачење, прашина и други оштетување на кожата, светлина, дише, влажна, не мрсна. Различни брендови на сончање состојки се во спротивност, ако се меша, надредениот на кожата, тоа може да предизвика пречки или меѓусебно исклучување на компоненти, намалување на ефикасноста на заштита од сонце, и дури и да предизвика кожни алергии. Но, не се чувствуваат слободни да го користите око кожата ако не се покаже или употреба на очила на производи за вашите очи.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Но, хемиски sunscreens се подобри за кожата и визуелни ефекти, додека кожата нестабилност или екстремни сувост се посоодветни за физичка заштита од сонце.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате. Нега на кожата совети Совети за употреба на очила : 1, besmear делови : се применува сончање, не занемарување на вратот, брадата, ушите и други делови, така што нема да се предизвика тонот на кожата нерамна. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати. 4, не се мешаат различни брендови на сончање : мешана употреба ќе се зголеми можноста на кожата и алергии. 2, производи за чистење : секоја вечер, бидете сигурни дека да се целосно да се елиминира сончање производи, така што не носат очила за одмор и спиење. 5, се обрне внимание на зачувување : ако долго време греење или директно на сонце, сонце ефект може да се намали.Ние нудиме 14 дена политика на враќање.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Не користите лошо сончање козметика, бидејќи тоа не е само средство за сончање ефект намален, но, исто така, многу почесто за да се стимулира кожата. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. Очила знаење Очила очила принцип : сончање може да се подели на физичко сонце, хемиски сончање. 3, употреба мора да бидат адекватни : сончање не е обложена со ефективни, и за да се постигне одредена сума да се игра ефект, обично износот на сончање на кожата тест е 2 mg на квадратен сантиметар, со цел да се постигне саканиот ефект на сончање. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните својства

Употреба:
Телото
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
15g
сертификација:
GZZZ
Пол:
Унисекс
Сертификат Број:
G20110934
Број На Модел На:
6947145910730
SPF:
spf30
Очила,:
лицето / целото тело може да се
па вредност:
ПА++
Ефикасноста на заштита од сонце,:
по сонцето поправка
Рок На Траење:
Три години

Избор на купувачот