Автомобил табла декорација Главата Малку тигар Возила монтирани дисплеј Прекрасна личност кукла подароци Автомобил Стил
Ново

Автомобил табла декорација Главата Малку тигар Возила монтирани дисплеј Прекрасна личност кукла подароци Автомобил Стил

DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Обликот:
Цврста
Материјал Тип:
Пластични
Тип:
Автомобил парфем
Име На Модел:
036
Објектот Должина:
50mm
Објектот Ширина:
20mm
Објектот Висина:
4.5mm
Објектот Тежина:
0.05kg
Специјални Функции:
Автомобил парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два

Избор на купувачот