Мало 23CM Цртан филм Кадифен Играчки 3D Очи Супермен IronMan Капетан Америка животинско Дизајн Играчки Бебе Играчка Едно Парче Аниме Полнети Кукла
Ново

Мало 23CM Цртан филм Кадифен Играчки 3D Очи Супермен IronMan Капетан Америка животинско Дизајн Играчки Бебе Играчка Едно Парче

DEN 339.00
DEN 565.44

Во форма достапна за нарачката


ОПИС
Производи : Мало 23 CM Цртан филм Кадифен Играчки 3 D Очи Супермен Iron Man Капетан Америка животинско Дизајн Играчки Бебе Играчка Едно Парче Аниме Полнети Кукла
Големини : за Висина 23 см;
Материјал : ПП Памук;
Боја : КАКО pictur
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : Кина пост испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : Кина пост испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост .
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг !
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.aliexpress.com/store/1044784

Главните својства

Висина:
За 23cm
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Памук Игра Статуа Топла продажба Мини Образовни Корист на Промотивни
Предупредување:
Покровителство Секретар Аниме роденден подароци цртан филм едно парче Божиќ подарок
Димензии:
Девојка,деца,деца,деца,бебе,дете, симпатична увозници производители
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
2-4 Години

Избор на купувачот