KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35022 M2A2 Бредли & rdquo; пешадија борба против автомобил надградба со метал гравирани делови (Т социјални)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35022 M2A2 Бредли & rdquo; пешадија борба против автомобил надградба со метал гравирани делови (Т социјални)

DEN 2125.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Следи оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот