Ewellsold X6 РК quadcopter РК летало резервни делови Главни Моторни А+Главни Моторни Б 2 парчиња /многу Бесплатен превозот
Ново

Ewellsold X6 РК quadcopter РК летало резервни делови Главни Моторни А+Главни Моторни Б 2 парчиња /многу Бесплатен превозот

DEN 360.00
DEN 379.20

Во форма достапна за нарачката


X6 РК quadcopter Главни Моторни А+Главни Моторни Б 2 парчиња

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
Ewellsold
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
X6
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери

Избор на купувачот